DOSTAWA I ZWROTY

Nasze przesyłki wysyłamy za pośrednictwem poczty polskiej – która wbrew utartej opinii działa bardzo sprawnie i terminowo w zakresie realizacji przesyłek pocztowych. Ponadto udostępnia przejrzysty system śledzenia etapów dostawy. Można zapoznać się z nim TUTAJ

Dodatkowo oferujemy wysyłkę firmą kurierską.

Termin realizacji to do 2 dni roboczych. W przypadku zamówień indywidualnych bądź spersonalizowanych ten czas może się wydłużyć do 4 dni roboczych.

Czas dostawy to dodatkowe 2-3 dni w zależności od wyboru formy przesyłki.

Koszty dostawy

Przesyłka pocztowa – 13zł

Przesyłka pocztowa pobranie – 16zł

Przesyłka kurierska – 16 zł

Nasze produkty można odebrać osobiście w Mysłowicach. Wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny (733 641 335), żebyśmy mogli przygotować zamówienie do odbioru.

POUCZENIA DOTYCZĄCE KORZYSTANIA
Z PRAWA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY SPRZEDAŻY PRODUKTU

nabytego za pośrednictwem Sklepu Internetowego

www.dressup.com.pl

 

  1. Konsument ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem Sklepu Internetowego dressup.com.pl w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie towarów.
  3. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (DRESSUP.COM.PL Sp. z o.o. ul. Graniczna nr 92A, 41-408 Mysłowice, e-mail: info@dressup.com.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  4. Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na naszej stronie internetowej dressup.com.pl. Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie odbioru informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną).
  5. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  6. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy standardowy sposób dostarczenia oferowany przez nas), bez zbędnej zwłoki, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa do odstąpienia od niniejszej umowy.
  7. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w początkowej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem poza kosztem przesyłki zwrotnej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towarów lub do czasu dostarczenia nam dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi najwcześniej.
  8. Proszę odesłać lub przekazać nam towary bez zbędnej zwłoki, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o swoim odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towary przed upływem terminu 14 dni.

 

Formularz odstąpienia od umowy znajduje się poniżej:

Dress Up! – formularz

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.